Hasta ve Bakım


Hayatının bir bölümünü ya da geri kalanını tüple beslenerek geçirmesi / devam ettirmesi gereken hastaların, evlerinde, huzurevlerinde ya da bakımevlerinde beslenme tedavilerini rahatlıkla sağlayabilmeleri için verilen ÜCRETSİZ bilgilendirme ve destek hizmetidir. Nutricia ürünü kullanan hastalara verilen bu hizmet Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri hemşireleri aracılığıyla sağlanır. Hasta bilgileri ilgili hekimi dışında hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

 
2001 yılında kurulmuş olan NEv, beslenme desteği alması gereken hastalara yardım elini uzatan Türkiye’deki İLK hizmettir. NEv başladığı ilk günden bu yana enteral beslenme uygulanan hastaların ve yakınlarının yol arkadaşı, beslenme tedavisi ile karşılaştıkları sorunlarda çözüm ortağı olmuştur.

Hastanın beslenme tedavisini planlayan hekimin bilgisi ve onayı ile sunulan bu hizmet sayesinde hastaların, bulundukları ortamda, enteral beslenme uygulamalarını eksiksiz, kesintisiz ve sorunsuz yapmaları hedeflenmektedir. Türkiye’nin her yerindeki hastalarımız Nutrisyon Evde Danışma Hattı’na 444 36 38 no’lu telefondan ya da iletişim sayfasındaki iletişim formunu doldurarak ulaşabilirler.