İnsan Kaynakları


GELİŞMEK İÇİN EŞSİZ BİR YER

«Gelişmek İçin Eşsiz Bir Yer» mottomuz ile amacımız tüm çalışanlarımızı kendi işlerinin lideri olarak geliştirmek. Gelişim stratejimiz, tüm çalışanlarımızın hem bulunduğu posizyonda gelişmesini ve işini en iyi şekilde yapabilmelerini sağlamak; hem de ilerideki olası pozisyonlara hazırlamaktır. Bu nedenle kişisel gelişimin devamlılığı sürekli hedeflenen kriterlerimizden biridir. Bireysel gelişim planlarımız ve eğitim programlarımız da bu hedefimizi desteklemektedir.

 

Nutricia İleri Medikal Beslenme İnsan Kaynakları olarak gelişimin sadece sınıf içi eğitimlerle değil birçok farklı yöntemle olabileceğine inanıyoruz.

 Son yıllarda davranış bilimlerinin yaptığı birçok çalışmada kişinin değişiminin ve gelişiminin kendisinde başladığını da dikkate alarak koçluk sürecinin davranış değişikliği yaratmada daha etkin olduğunu görüyoruz. Koçluk süreci yöneticilerimizin gelişim alanlarına spesifik şekilde odaklanma fırsatı veriyor.

 

HER GÜNE BİR ÖĞRENME

«Her Güne Bir Öğrenme» Tutkumuz ile DANONE’da eşsiz öğrenme dünyası. Danone’liler için farklı öğrenme fırsatları ile her gün yeni birşey öğrenmek ve gelişmek bir tutkudur.