Hasta ve Bakım


 

Nutrisyon Eğitim Takımı (NET) Hemşirelik Hizmeti, hayatının bir bölümünü ya da geri kalanını tüple beslenerek geçirmesi / devam ettirmesi gereken hastaların beslenme tedavilerini rahatlıkla sağlayabilmeleri için verilen ÜCRETSİZ bilgilendirme ve destek hizmetidir.

Nutricia ürünü kullanan hastalara verilen bu hizmet Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri hemşireleri aracılığıyla sağlanır. Hasta bilgileri ilgili hekimi dışında hiç kimse ile paylaşılmamaktadır.

Beslenme desteği alması gereken hastalara yardım elini uzatan Nutrisyon Eğitim Takımı (NET) tüple enteral beslenme uygulanan hastaların ve yakınlarının yol arkadaşı, beslenme tedavisi ile karşılaştıkları sorunlarda çözüm ortağı olmaktadır.

Hastanın beslenme tedavisini planlayan hekimin bilgisi ve onayı ile sunulan bu hizmet sayesinde, hastaların tüple ve enteral beslenme uygulamalarından eksiksiz, kesintisiz ve sorunsuz yararlanmalarına destek olunmaktadır.

Nutrisyon Eğitim ve Bilgilendirme Destek Hattı’na 444 36 38 veya 0 216 665 44 04 no'lu telefonlardan ya da iletişim sayfasındaki iletişim formunu doldurarak ulaşmak mümkündür.